Historia- Uniwersytet Opolski

Przede wszystkim I rok Historii UO:)


#16 2008-10-19 17:36:21

SlipBoro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 32
Punktów :   

Re: Muzyka, co nas w niej kręci:)

Ja pisałem do tego pana co slucha pezeta ;D

Offline

 

#17 2008-10-19 18:11:02

Vietq

Administrator

5932613
Skąd: Paczków- Opole
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 77
Punktów :   

Re: Muzyka, co nas w niej kręci:)

Ojjj az polka mi sie ugina pod nawalem tytulow <lol2>

Offline

 

#18 2008-10-20 23:49:19

Alexiel

Użytkownik

9731585
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 31
Punktów :   

Re: Muzyka, co nas w niej kręci:)

Jeżeli o mnie chodzi to już od najmłodszych lat ojciec katował mnie Queen'em, Led Zeppelin, The Doors i innymi podobnymi rzeczami, więc jakby nie było zamiłowanie do rockowej muzyki wyssałam z jego..mlekiem? xD
Generalnie gustuję we wszystkich rodzajach rocka, łącznie z punkiem, alternative rock'iem, w skrajnych przypadkach sięgnę również po metal. Zespoły? Hmm Sex Pistols na przykład ; ) Bad Religion, Green Day, Oasis, Papa Roach, The Distillers. Za dużo by wymieniać. Oczywiście nie zamykam się na inne gatunki i czasem jak mi odbije to lubię sobie posłuchać na przykład Rihanny. Taka mieszanka wybuchowa ; ) Jedyne czego nie ścierpię to techno i niech mi fani wybaczą, jeśli ich uraziłam x)

Ostatnio edytowany przez Alexiel (2008-10-20 23:50:14)

Offline

 

#19 2008-10-23 22:54:34

grudinho

Użytkownik

4110939
Skąd: lewin brzeski LBC
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 18
Punktów :   

Re: Muzyka, co nas w niej kręci:)

wkońcu...jeżeli kogoś to uszczęśliwi ;] to i ja dodam swoje cuś...więc...
w młodszych latach...hmmm słuchałem radia ;P ale jak to zwykle bywa, w momencie mojej świadomej dojrzałości, zrozumiałem że istniej cos więcej niż radio i zaczełem słuchać czegoś na kasetach przez metal po punk rock...;P a przygode skończyłem na hh ;] chociaż....jeżeli kogoś to interesuje po za starym prawdziwym polskim rapem uwielbiam underground i to jak ludzi pracują nad sobą ;] jak to powiada nasza pani dyrektor...."piekne, naprawde piękne" są płyty w których widać pracy młodych mc a tak po za tym to rap z przekazem!! Pfk, OSTR, tutaj ktoś może mnie poskromić ale FisZ!! eldo, łona i nawet Zipy, no i k44
Chociaż hh to jedno z moich lustrzanych odbić, to za tą cięnką szybą znajduje się druga ;] Jazz....Miles Davis, Louis Armstrong, Kenny G...i wielu innych  ;] poeci trąbek ;P


no i Marek Grechuta ;P

Offline

 

#20 2008-12-08 18:19:06

kopaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 55
Punktów :   

Re: Muzyka, co nas w niej kręci:)

Mi stary natomiast puszcał ciągle Laskowskiego, jakieś śląskie wiejskie zespoły, potem pokatował mnie troszke włoską Dalidą.
W chwili obecnej nie mam jakiegos faworyzowanego gatunku muzyki, podoba mi się po trosze wszystko z każdego rodzaju muzyki, puszcze więc se czaem jakis hip hop, rock, metal, pop itd itd Aczkolwiek mam swoich ulubioych wykonawców ktorzy zawsze trzymali pewien poziom i których płyty kupowałbym w ciemno; czyli Rise Against, Weezer, Deftones, Garcia itd itd.
Nie zwracam w ogóle uwagi na slowa, liczy się tylko muzyka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sf.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.4zsh.pun.pl www.zdrowiepum.pun.pl www.mythbusters-pogromcy.pun.pl